SLUŽBY

Dorty

Na našem e-shopu si můžete objednat i dorty, které je možné vyrobit na základě Vašeho přání. Téměř nic není problém pro naše šikovné pracovnice, jak můžete vidět v sekci s dorty na zakázku.

Zákusky

Pokud si přejete objednat zákusky a to ať už klasické velikosti, či mini, tak cukrárna U Borůvky je zajisté tím správným místem, vzhledem k tomu, že nabízíme čerstvé zákusky vyráběné z poctivých surovin.

Chlebíčky

Můžete si objednat i všemi oblíbené české chlebíčky, které jsou taktéž vyráběné z poctivých surovin. 

Vánoční cukroví

Vzhledem k tomu, že ne vždy se každému poštěstí vyrobit domácí cukroví, tak právě z tohoto důvodu bychom Vám rádi nabídli naše vánoční cukroví, které je plné lahodných chutí a sváteční atmosféry. Naše mistrovské pečení spojuje tradiční recepty s láskou a pečlivostí, abychom vám vnesli tu pravou atmosféru Vánoc do každého kousku.

Občerstvení na speciální události

Krom toho, že naše cukrárna má mnohaleté zkušenosti s výrobou domácích dortů, zákusků, chlebíčků, a taktéž s výrobou vánočního cukroví, tak ani občerstvení na speciální události pro nás není problém, což potvrzuje například poskytnutí občerstvení na značný počet svatebních hostin, či firemních večírků. Z toho tedy vyplývá, že vše, co zde nabízíme, nám nečiní problém vyrobit i ve větším množství.

To nejzásadnější

Poslední služba, ale ta nejzásadnější. V cukrárně U Borůvky se vše, co nabízíme, rodí s péčí, láskou a z nejlepších poctivých surovin. Každý dezert, či každá sladká lahůdka, je vytvořena s ohledem na detail, abychom Vám přinesli nejen chutný zážitek, ale také pocit radosti a spokojenosti. Naše vášeň pro cukrářství a touha po dokonalosti jsou základem každého receptu, který opouští naši výrobnu. Ať už si vyberete z naší bohaté nabídky cokoli, můžete si být jisti, že ochutnáte kousek lásky a oddanosti v každém soustu.